دفاع شخصی بانوان از باید ها تا نبایدها !

به عنوان یک زن چه وضعیتی لازم برای اینکه طعمه افراد شرور و سارقان در خیابان و جامعه نشویم داشته باشیم ؟

شما همیشه باید خودتان را با اعتماد به نفس بدانید زیرا شکارچیان انسان هم در جنگل همیشه حیوانات که ضعیف تر و آسیب پذیر تر هستند را در نظر می گیرند  این مثال برای همه ما انسان ها نیز صدق می کند چرا که سارقان افراد مرد و یا زنی را که سر به زیر ، دست در جیب و یا پریشان از دست کودک خود هستند را انتخاب می کنند پس همیشه در خیابان آگاه باشید همیشه باید با قدرت و اعتماد به نفسی که از خود بروز می دهید شکارچی را که شما را زیر نظر دارد مطلع کنید که قبانی خوبی نیستید .

  • همیشه سعی کنید فاصله مطمئن را با کسی که در روبروی شما حاضر شده و سوالی دارد را رعایت کنید همانند گارد در ورزش های رزمی توصیه می شود که فاصله ایمنی را حتما رعایت کنید .

  • توصیه نوین رزم به شما شناخت نقاط حساس و استفاده در درگیری و مواجهه با افراد سارق می باشد این نقاط از قبیل دنده ، زیر گلو ، استخوان پشت گوش ، زانو و … می باشد که در کلاس های خصوصی به عزیزان آموزش داده می شود .

برای اطلاع از کلاس ها کلیک کنید 

توجه : زمان اجرای تکنیک در زمانی که احساس کردیم شخص مقابل قصد درگیری و آسیب رساندن و از بین بردن حریم شخصی ما را دارد بسیار مهم است چرا که زمان درگیری کسری از ثانیه و بسیار کوتاه می باشد

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *