موفقیت فردی و ثروت

ثروت و آرامش ( دو اصل جدایی ناپذیر)

در تمامی دوران های زندگانی بشر انسان پول و ثروت را برای آرامش بیشتر می خواهد گاهی انسان از مسیر خارج میشود مثال زمانی که شخصی خودرویی  میخرد و دائم روز و شب در فکر خودرو است که در واقع همان خودرو آرامش را از او سلب و نگرانی های زندگی را در فرد بیشتر و بیشتر می کند !

ثروت و پول به چه افرادی روی خوش نشان می دهد ؟ 

انسان در طول زندگی بر حسب فرکانس هایی که می فرستد پاسخ دریافت می کند  در واقع خداوند رحمان فقط به انسان می بخشد پس چرا با توجه به خواسته ما که ثروت است پول از ما دور میشود ؟

از قدیم گفته اند هرچی ازش بترسی سرت می آید در واقع ما از یک سمت ثروت و پول را می خواهیم از سمتی دیگر میترسیم و نگران نبود پول هستیم لذا همانند این است که در یک لحظه افکار مثبت و در لحظه دیگر افکار منفی را میفرستیم و چون باور های منفی در ذهن ما بیشتر است ما ناخواسته های خودمان را جذب می کنیم که همان ترس از بی پولی است و این امر ما را از ثروت دور و دورتر می کند . همیشه بدانید باورهای گذشته ما همانند سیمان به ذهن ما چسبیده اند به آن ها فرصت تغییر بدهید اجازه بدهید آرام پشرفت کنید ،  آرامش بعد از ثروت بدست نمی آید بلکه انسان هایی که آرامش بیشتری دارند و خونسرد هستند ثروتمند می شوند .

  • حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ – خداوند ما را کفایت می‌‌کند و او چه خوب نگهبان و یاورى است. ( ذکری برگرفته از آیه ۱۷۳ آل عمران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *